Sice s Vagónkem, přesto s torzem na Milovice

26.05.2010 22:40

V posledních zápasech má naše mužstvo jeden velký problém - složení kádru. Z různých důvodů se v týmu během jara prostřídalo přes dvacet aktivních i neaktivních hráčů, posledním příkladem je V.Honzák, který v čerstvých 48 letech musel zaskočit na posledních dvacet minut v nepovedeném zápase v Kosořicích. Už z tak zúženého kádru musíme v dalším utkání, kdy na domácím trávníku hostíme mužstvo Milovic, vyškrtnout další jména. Zraněný P.Hájek konec sezóny pravděpodobně vynechá, vyloučený D.Hospodka za červenou kartu taktéž. Pro zápas s Milovicemi je nejistý start M.Jeřábka, kterého trápí bolesti zad a brankáře J.Havelky, který si k bolavé noze přivodil v posledním utkání hned další dvě zranění na rukou (o poločase ho už nemohl nikdo střídat). Takže na atraktivní derby je po pauze znovu povolán J.Uhlíř, který v tomto soutěžním ročníku vypomohl pouze v úvodním jarním zápase v Krnsku (0:1); M.Vagenknecht, který se po dvou měsících na pět dní vrací do ČR, bude připraven taktéž ...