16. kolo OP: Polaban B - Krchleby 3:1 (2:1)

13.04.2008 10:25

Důležité 3 body jsme získali i ve třetím jarním zápase, tentokrát jsme doma zvítězili nad Krchlebama 3:1. Hned ve druhé minutě měli velkou šanci Krchlebští, nebezpečný Hůlkův pokus z přímého kopu vyrazil J. Havelka. To bylo však na dlouhou dobu ze strany hostů vše, poté jsme začali dominovat my. Během deseti minut jsme vstřelili dvě uklidňující branky, obě padly po přesných nahrávkách P. Kukly. Nejprve se po individuálně zakončené akci trefil J. Martinec a zanedlouho J. Martínek. Hosty vrátil do hry nepřesný rozhodčí, místy až tragický, který odpískal proti domácím nesmyslnou penaltu. Hostující Hůlka ji proměnil a snížil tak na rozdíl gólu. Hosté vycítili šanci a zanedlouho mohli srovnat, ovšem P. Hájek byl u míče dřív než hostující útočník a takřka z brankové čáry odkopnul míč zpět do hry. Do konce poločasu byly Krchleby lepší, ale skóre už neměnilo.

Do druhého poločasu nastoupil na pravou stranu navrátilec Babic a s jeho příchodem jsme nedovolili hostům pokračovat v aktivní hře, kterou praktikovali posledních patnáct dvacet minut prvního poločasu. S trochou nadsázky se dá říci, že aktivní hře nepřál ani rozhodčí Mansour, který od začátku zápasu dělal ze svátku fotbalu bramboračku (otáčení faulů, nesmyslně uvedené žluté karty a naopak), a zejména ve druhém poločase zbytečně kouskoval hru. Do vedení o 2 branky nás mohl po krásném centru R. Růžičky poslat P. Kukla, ale ani ve třetím jarním zápase nebylo nejlepšímu střelci soutěže souzeno skórovat - jeho hlavička zastavila tyč Peckovy svatyně. Klid do našich řad přinesl muž v černém, když i proti hostům odpískal penaltu. Tu P. Hájek proměnil a stanovil tak konečné skóre.

Sestava: Havelka-Poklop,J.Grešula,Szabó,Hájek-L.Růžička,Kukla,Vagenkecht,Martinec-R.Růžička,Martínek, střídali Fiala,Szabó a Sutter

Branky: Martinec, Martínek, Hájek z pen. - Hůlka z pen.