Příprava: Polaban B - Loučeň 3:3 (1:2)

02.03.2008 16:47

Utkání, které proběhlo za nepříznivých povětrnostních podmínek (období orkánu Emma), jsme nezačali šťastně. Jarda Martínek, který je na Loučeni na hostování právě z našeho mančaftu, nám během první půlhodiny vstřelil dva góly. Do poločasu snížil D. Poklop, který využil chybu V. Lorence po přímém kopu M. Vagenknechta. Ve druhém poločase jsme otočili skóre v náš prospěch. Nejprve po ose M.Jeřábek-R.Růžička vyrovnal P. Kukla, následně se z hranice velkého vápna chytře trefil M. Vagenknecht. Na konečných 3:3 hosté vyrovnali 5 minut před koncem střelou daleko za velkým vápnem za pomoci "vlastence" M. Košvance, který změnil dráhu letu míče. Stínem utkání bylo zranění Vládi Holánka, bývalého hráče Polabanu, který hlavičkový souboj s naším M. Babicem odnesl několika stehy na čele. Nutno dodat, že po jeho odchodu Loučeň už tak nebezpečná nebyla.