Příprava: Polaban B - Jíkev 3:3 (2:3)

08.03.2008 18:01

Stejně jako před týdnem, tak i tentokrát jsme remizovali 3:3. A to na Polabanu s Jíkví, která si tak částečně napravila reputaci po 3 týdny staré prohře 3:0. Že padne hodně branek, napovědělo prvních 10 minut. Nejprve se trefil "hostující" Březina, poté po krásně technické individuální akci vyrovnal R.Růžička. Chvíli poté po vysunutí R.Růžičky se chytře trefil na 2:1 M.Vagenknecht, ovšem hosté ihned po rozehrání znovu Březinou vyrovnali. Na konci poločasu byl v pokutovém území faulován J.Grešula, a tak se naskytla možnost odejít do kabin s jednogólovým vedením. Ovšem bylo tomu naopak-P.Hájek penaltu neproměnil, a tak přišlo staré známé nedáš-dostaneš, hosté po rychlé akci zakončili na 2:3.

Z důvodu hráčské absence do druhé půle vyběhl nestárnoucí Láďa Honzák (46), který na levé straně obrany odehrál kvalitní poločas, chvílemi i jako ofenzivní obránce. A právě Láďa Honzák jakkoby dodal nový impuls týmu do druhé půle. Ta byla z naší strany povedenější, Jíkvi brzo došly síly, zkrátka jsme ji přehrávali. Díky kombinacím, hlavně tažených z pravé strany, se rodily krásné akce. Po jedné takové A. Fiala srovnal půlhodiny před koncem na konečných 3:3. Šancí na otočení skóre bylo několik (A.Fiala, P.Grešula, M.Vagenknecht), ale čtvrtý gól jsme už nepřidali. V poslední minutě neúnavný M. Vagenknecht šikovně na půlce vybojoval míč a spolu s A. Fialou běželi na osamoceného gólmana. Proč nepadl gól, vědí snad jen oni sami.

Sestava: Havelka-Poklop-Hájek-Szabó-Sutter-L.Růžička-J.Grešula-Vagenknecht-Jeřábek-R.Růžička- Fiala, střídal P.Grešula a Honzák