Polaban B - Pátek

21.11.2007 07:49 Polaban B – Pátek 6:2

Výsledek je pro hostující tým dost krutý. Pátek hrál od 26. minuty v deseti, protože za zraněného hráče neměl kdo nastoupit. „Ve druhé půli jsme přestali hrát. Hosté zlobili i v deseti,“ řekl Karel Kovacs, vedoucí nymburské rezervy. „Bylo znát, že hrajeme v deseti,“ hlesl pátecký kouč Tomáš Černý.

Branky: 1. a 85. Martínek, 80. a 88. Fiala, 16. Kukla, 38. Jeřábek – 53. Zedníček, 82. Bulíř. Rozhodčí: Hlavička. ŽK: 1:0. Diváků: 30. Poločas: 3:0.

Polaban B: Havelka – Szabó, Hájek, Kubín, Poklop – L. Růžička (62. Fiala), J. Grešula, Jeřábek (82. Sutter), Mareš (72. P. Grešula) – Martínek, Kukla.

Pátek: Vaněk – Čáp, Bulíř, Zedník, Bureš – Zumr, Zedníček, Miloš Vančura, Svoboda – Martin Vančura, Štefík.