6. kolo: Tupadly - Polaban B 3:4 (1:3)

29.09.2008 21:06

Podruhé venku jsme vstřelili čtyři branky, všechny zařídili útočnici. Oba góly ve druhém poločase jsme inkasovali z penalt.

Do utkání jsme vstoupili pouze s třinácti hráči, ze zdravotních důvodů chyběli J. Kubálek a M. Jeřábek, navíc z kraje zápasu se zranil F. Martínka. Už v desáté minutě jsme si díky P. Kápičkovali ujali vedení, když samostatnou akci zakončil bravurně - 0:1. Z vedení jsme se ovšem dlouho neradovali, hned po rozehrání domácí vyrovnali. Do poločasu zaúřadoval na naší straně J. Martínek, když dvěma góly strhl opět výsledek na naší stranu a stanovil tak poločasový stav na 1:3. Nejprve ho centrem našel D. Poklop a poté přihrávkou P. Kukla, který ve středu pole vystihl špatnou rozehrávku domácích. Vše vypadalo nadějně a nic nenasvědčovalo tomu, že by domácí výsledek zvrátili.

Jenže ihned po přestávce M. Babic zfauloval v pokutovém území domácího hráče a nařízenou penaltu Tupadly proměnily - 2:3. Ze stejné situace domácí dvacet minut před koncem zápasu dokonce vyrovnali, když potrestali neúmyslné hrání rukou D. Poklopa uvnitř čtverce. Naštěstí nás tyto momenty nezlomily a zápas nakonec rozhodli ve svůj prospěch, když deset minut před koncem J. Martínek zkompletoval hattrick.

Branky: Martínek 3, Kápička