3. kolo: Polaban B - Paběnice 5:1 (1:1)

06.09.2008 20:31

V utkání nováčků soutěže jsme jasně dominovali. O vítězství jsme rozhodli dvěma slepenými góly v 60. minutě. Střelcem utkání se stal střídající J.Martínek.

Do utkání jsme vstoupili skvělým způsobem a už po 13. minutách jsme se radovali. To P.Kukla vyslal do šance P. Kápičku, který si poradil s gólmanem hostů a do opuštěné branky poslal první pozdrav soupeři. Za moment mohlo být skóre navýšené, ovšem v jasné šanci P.Kukla přestřelil. Naopak na druhé straně udeřili hosté po zaváhání M.Košvance. Hostující Votava obehrál i gólmana J. Havelku a z nulového úhlu dopravil míč do sítě - 1:1. Po této situaci se Paběničtí na chvíli dostali do tempa, ovšem skórovat jsme jim už nepovolili. Na konci poločasu mohli hosté strhnout vedení na svoji stranu, ovšem hlavičkou trefili na čáře stojícího J.Havelku.

Do druhé půle nastoupil do útoku místo A. Fialy J.Martínek. Po pěti minutách se do obrovské šance po vysunutí P.Kápičky dostal M.Vagenknecht, ale jeho střela orazítkovala nejprve pravou a poté levou tyč soupeřovy svatyně. V 59. minutě po rohovém kopu R.Růžičky se k odraženému míči dostal P. Kápička a střelou z blízka opět strhl vedení na naší stranu -  2:1. Po necelé minutě hostující gólman nastřelil dotírajícího J.Martínka a ten netušíc otočen dopravil hýždí míč do soupeřovy branky - 3:1. Po tomto dvojúderu hosté rezignovali a my jsme si zápas pohlídali. Utkání pečetil dalšími dvěma góly J.Martínek. Na posledních 10 minut se v utkání objevil též J. Uhlíř, který celý loňský ročník promarodil.

Sestava: Havelka-Poklop,J.Grešula,Kubálek,Košvanec-R.Růžička,Kukla,Vagenknecht,Jeřábek-Fiala,Kápička, střídali Martínek, Martínka a J. Uhlíř

Branky: Kápička 2, Martínek 3