26. kolo: Slovan Lysá - Polaban B 1:2 (1:1)

02.07.2010 19:52

V "trochu" lepší sestavě jsme udrželi třetí místo v soutěži .

Poslední utkání sezóny jsme oproti původnímu plánu (neděle od 17 hod) odehráli již v sobotu dopoledne za příjemného počasí. A to za pomoci hráčů z A-týmu J.Otta a M.Novotného, pro které sezóna skončila o dva dny dříve (sestup z krajského přeboru).

Utkání rozhodly individuální chyby domácího Poborského, které jsme dokázali přetavit v góly. Nejprve mu na půlící čáře sebral míč P.Kukla, proti osamocému gólmanovi zvolil přihrávku na zcela volného J.Martínka, který skóroval do prázdné branky - 0:1. Hned z protiútoku ale domácí hráč svou chybu napravil a střelou z 25 metrů překvapil našeho J.Havelku. Za zmínku stojí, že za bezbrankového stavu domácí hráč v běžeckém souboji sice fauloval J.Grešulu, ovšem bez povšimnutí hlavního arbitra a po kličce našemu gólmanovi měl před sebou prázdnou branku, jeho pokus ovšem zastavila tyč.

Ve druhém poločase vystihl úmysl domácího Poborského R.Růžička a za stejné pozici jako v prvním poločase domácí hráč rovněž překvapil brankáře - 1:2.