25. kolo: Polaban B - Poříčany 9:0 (4:0)

15.06.2008 08:52

V dosti improvizované sestavě jsme se impozantně rozloučili s domácím trávníkem v OP. Pětkrát se trefil A. Fiala.

První gól padl na konci první minuty. To se hosté po rozehrání rozhodli, že nám nepůjčí balón a mezi sebou se ho snažili držet a narážet (něco na způsob Holanďanů v úvodu finále MS 1974 v SRN s domácími, ale s opačným efektem). Po sérii těchto přihrávek se míč dostal k Marušákovi, ten jej nepřesným odkopem přenesl na druhou stranu hřiště do míst na našeho J. Martince, který vyslal do šance A. Fialu a ten nezaváhal. Druhý gól vstřelil v deváté minutě po samostatné akci L. Růžička a bylo po zápase. Třetí gól mohl přidat P. Hájek, ovšem penaltu za faul na P. Kuklu kopl prachmizerně vedle branky. Hosté mohli snížit, když hostující stoper prošel středem celého hřiště až před J. Havelku, ovšem ve stoprocentní šanci zamířil vedle. Do konce poločasu jsme přidali další dvě branky a stanovili tak poločasové skóre na 4:0.

Po přestávce se hosté sesypali, přestali hrát a my jsme pokračovali v aktivní hře. Výsledkem byly další góly v hostující brance, na desátou trefu jsme ale nedosáhli. Rekordním vítězstvím jsme tedy potvrdili domácí suverenitu, když jsme ve všech třinácti zápasech neztratili ani bod.

Sestava: Havelka-Poklop,Hájek,Babic,Košvanec-L.Růžička,Sutter,Jeřábek,Martinec-Fiala, Kukla, střídali P.Grešula a Honzák

Branky: Fiala 5, Martinec 2, L. Růžička, Kukla