24. kolo: Milovice vs. Polaban B 3:4 (2:1)

06.06.2011 10:15

První venkovní vítězství nám nadále uchovává šanci na záchranu.

K utkání bylo připraveno pouze 13 hráčů (které jsme sháněli všemi možnými zbůsoby - J.Martínek vůbec poprvé v tomto ročníku!!!).

V utkání byli domácí celkově lepším týmem, se spoustou šancí, prakticky do stavu 2:0 jsme se dál než za půlící čáru nedostali. První gól si vstřelil ve 20. vteřině do vlastní branky J.Kubálek, po jeho chybné přihrávce po půlhodině jsme prohrávali už o dva góly. Do hry nás dostal gól P.Kukly z přímého kopu z cca 35-metrové vzdálenosti, který gólman domácích Fišer podcenil.

Když se v 65. minutě domácí prosadili hlavičkou po rohovém kopu, zdálo se být rozhodnuto - 3:1. Poslední dvacetiminutovka však přinesla nečekaný obrat. Nejprve se po faulu na M.Havlíka z hranice velkého vápna opět z přímého kopu výstavní střelou trefil P.Kukla - 3:2. Deset minut před koncem zápasu došlo ke kontaktu domácího brankáře s P.Kuklou a rozhodčí Vinter nařídil penaltu, z které se M.Havlík nemýlil - 3:3. A pět minut před koncem jsme po přečíslení a akci, u které byl opět P.Kukla, stanovili po přihrávce M.Novotného na J.Martínka, který skóroval do prázdné branky, finální podobu výsledku v náš prospěch - 3:4. Po zbytek zápasu jsme úspěšně odolali hře domácích hráčů, kteří velice nelibě nesli rozhodování hlavního rozhodčího na konci utkání, po kterém se dvakrát dožadovali pokutového kopu.