21.kolo: Polaban B vs. Jirny B 4:1 (2:1)

09.05.2011 11:03

Po třízápasovém nulovém půstu nečekaná výhra, která nás udržuje stále na nesestupové příčce!

Soupeř z Jiren všechny jarní zápasy vyhrál, včetně na hřištích vedoucích Velimi B a Milovic, a tak se dal očekávat podobný scénář. Naštěstí pro nás nepřivezl nejsilnější kádr, i když se mohl pochlubit ex-slávistou Jiřím Vávrou, který větší problémy než s naší obranou měl s pohybem. Naši velice úzkou soupisku doplnili do plného počtu základní sestavy hráči A-týmu.

Hosté se sice díky Vávrovi ujali vedení, my jsme do poločasu výsledek otočili. Nejprve si přímo z rohu zahrávaném J.Nedorosta po “nasáknuté“ zemi srazil balón do branky hostující gólman, poté se z penalty nemýlil sám faulovaný M.Havlík, který odehrál výborné utkání – 2:1. Když se v první minutě druhé půle opět po chybě gólmana nemýlil P.Kukla, tak nastřelené dvě tyčky z konce poločasu byly zapomenuty – 3:1. Výslednou podobu skóre stanovil R.Růžička po chytré přihrávce P.Kukly skrz celé vápno – 4:1.

Branky: Nedorost, Havlík z pen., Kukla, Růžička