19. kolo: Polaban B - Tupadly 1:3 (0:2)

03.05.2009 13:31

Domácí šňůra bez porážky po dvou letech skončila.

Jarní útlum pokračuje. Z posledních 4 zápasů jsme uhráli pouze jeden bod!

V nudném utkání jsme na skvěle připraveném pažitu AFK Nymburk přivítali Tupadly, které jsme na podzim porazili 4:3. Po úvodním oťukávání to vypadalo, že bychom si s tímto soupeřem měli poradit a získat povinné domácí vítězství. Bohužel proti paradoxně nejslabšímu soupeři, se kterým jsme na ZOMce v této sezóně hráli, jsme jednoduše odešli poraženi. Nejprve se po centru zprava hlavou prosadil hostující kapitán, když vyskočil výše než M.Babic - 0:1. Vyrovnání měl na hlavě A.Fiala, ale odražený balón poslal z malého vápna nad branku. Na druhé straně se ve 40. minutě po špatném odhadu J.Havelky hosté radovali podruhé, když lob skončil křižně v pravém dolním rohu branky - 0:2. Bohužel jak už to v poslední době chodí, nedařilo se nám, a tak hosté po trefách do černého o poločase vedli.

Když přidali na začatku druhé půle třetí gól, stále jsme povědomě věřili v obrat - 0:3. Po dvou minutách se prosadil A.Soukal - 1:3. Na dalších patnáct dvacet minut jsme ovládli hru, ale skórovat se nám již nepodařilo. Naopak hosté mohli rozhodnout, ale zraněný M.Košvanec na poslední chvíli zastavil tutovku hostů. Kuriózní situace nastala tři minuty před koncem, kdy na trávník musel coby hráč nastoupit hostující dvaapadesátiletý kouč.

Soupeř nebyl lepší, ale střílel góly. My jsme se do šancí nedostali, a tak Tupadly si odvážejí zasloužené tři body. Do základní sestavy nastoupili opět nedoléčení hráči. Na střídaní byl připraven i zraněný M.Jeřábek, který nakonec do hry raději nezasáhl.

Sestava:Havelka-Košvanec,J.Grešula,Kukla,Babic-R.Růžička,Vagenknecht,Kápička,Fiala- Martínek,Soukal, střídal Poklop

Branka: Soukal