18. kolo: Polaban B - Kostomlaty 3:0 (1:0)

26.04.2008 19:40

Po dobrém výkonu jasné vítězství. Za krásného počasí jsme si napravili reputaci z minulého zápasu z Kostelní Lhoty. Utkání prvního týmu tabulky se třetím mělo jasný průběh - na hřišti hrálo jen jedno mužstvo, hosté nenašli na naši hru žádnou zbraň, domácí brankář J.Havelka se celý zápas opaloval a připsal si tak už třetí jarní čisté konto. Poprvé do útoku se na jaře konečně propracoval P.Kukla a poprvé na jaře se trefil. Po 405 minutách ...

Jako první se mohl radovat P.Hájek, který po odraženém rohovém kopu za hranicí velkého vápna halfvolejem orazítkoval břevno. Naši aktivitu jsme zužitkovali ve 28. minutě po nejhezčí akci zápasu. Na naší polovině se míče zmocnil J. Martinec, po pár rychlých krocích vyslal vpřed krásnou diagonálou D. Poklopa, který po pravé straně mířil osamocen do šestnáctky soupeře, na hranici malého vápna se neukvapil a přihrál P.Kuklovi, který měl před sebou prázdnou branku - 1:0.

Po přestávce jsme pokračovali v aktivní hře. V 62. minutě jsme znovu zakončili akci gólem do prázdné branky. Nahrával P.Kukla, skoŕoval J.Martínek, který byl v tu chvíli na hřišti šest minut. Třetí gól jsme přidali v 79. minutě po individuální akci J.Martínka, kterého hostující gólman nadvakrát vychytal, ale na dorážku L. Růžičky byl už krátký - 3:0. Celý tým předvedl kvalitní hru, nutno vyzdvyhnout výkon neúnavného J. Martince, který odehrál nejlepší jarní zápas.

Sestava: Havelka-Poklop,J.Grešula,Hájek,Košvanec-L.Růžička,Vagenknecht,Jeřábek,Martinec-Kukla, R.Růžička, střídali Martínek, Szabó a Fiala