16. kolo: Nové Dvory vs. Polaban B 2:2 (1:0)

11.04.2011 09:40

U beznadějně posledního týmu tabulky a v brance po více než 2,5 letech s T.Puldou alespoň bod.

Domácí si po tomto zápase připsali třetí bod za třetí remízu z 16-ti utkání, když je o výhru připravila poslední akce utkání.

Místo avizovaných 14 hráčů bylo na soupisce k zápasu pouze 12 jmen, autobus ČEDOKu zel prázdnotou – kromě trenéra a vedoucího se spolu s řidičem svezlo v zájezdovém vozidle pouhých 9 hráčů, a to i proto, že se k utkání bez omluvy nedostavil P.Březina …

Fotbalisté Nových Dvorů mají skutečně špatný tým, my jsme však v prvním poločase byli ještě horší, a tak jsme na velkém hřišti a tvrdém povrchu deset minut před koncem poločasu inkasovali – 1:0.

Od prvních minut druhé půle jsme na domácí vlítli a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří skóre otočit. Až 17 minut před koncem se po nahrávce P.Kukly křižnou střelou uvnitř velkého vápna prosadil M.Havlík – 1:1. I přes vytrvalý tlak jsme však domácím umožnili jít znovu do vedení, když se pět minut před koncem středem obrany prosadil autor první branky Novodvorských – 2:1. V posledních vteřinách zápasu jsme se dočkali vyrovnávajícího gólu, když se po sérii rohových kopů u zadní tyče prosadil nehlídaný P.Kukla - 2:2.