14. kolo I.B tř.: Krnsko - Polaban B 0:1(0:1)

28.03.2010 10:30

Z prvního ostrého jarního startu tři body z venku!

Z různých důvodů jsme doslova "prošpikovanou" sestavu vyzkoušeli v prvním jarním kole. Po roce se na trávník vrátil J.Uhlíř, M.Vagenkencht zůstal na lavičce náhradníků, v útoku dostal z taktických důvodů šanci P.Hájek (před P.Březinou), který po "nahrávce své dosa- vadní fotbalové kariéry" byl vystřídán ze zdra- votních důvodů. Jeho přiťuknutí J.Ježdíko- vi (výpomoci z A-týmu), rozhodlo o osudu celého utkání, protože nabíd- nutou příležitost v 15. minutě druhý jmenovaný využil - 0:1. Domácí hráči mohli zanedlouho srovnat, jenže zaváhání naší obrany nevyužili. Po celý poločas se hrál vyrovnaný fotbal, ve kterém jsme byli o chlup lepším týmem.

Ve druhém poločase vyrovnaná partie pokračovala, jenže se hrálo prakticky bez šancí. Domácí hráče jsme do šancí nepouštěli, náš J.Havelka několikrát tlumil střely z dálky, my jsme hrozili především z brejků. Zhruba dvacet minut před koncem se domácí zlobili na ryšavého rozhodčího, že jim v pokutovém území upřel penaltu. Na druhé straně mohl rozhodnout osamocený P.Kukla, jenže v nadějné pozici mířil o centimetry mimo. V poslední minutě domácí z nadějného přečíslení zastavil D.Hospodka (několik hodin po tomto zápase se mu narodil prvorozený syn Patrik), a tak první jarní body jsme si z "remízového" zápasu už nenechali vzít.

Branka: Ježdík

Sestava: Havelka-Hospodka,J.Grešula,Kubálek,Uhlíř-Poklop,Kukla,Jeřábek,R.Růžička-Hájek,Ježdík, střídali Březina,Soukal a Vagenknecht