12. kolo: Slovan Lysá - Polaban B 6:3 (3:2)

07.11.2010 17:30

Výborně rozehrané utkání jsme hrubě podcenili!

Do utkání jsme vstoupili s vědomím, že je pravděpodobně poslední možnost na získání nějakého toho bodíku v tomto roce.

Opět v obměněné sestavě, tentokrát s R.Růžičkou a v brance teprve s patnáctiletým Dědkem (J.Havelka odvezl ženu do porodnice), jsme se soupeře nezalekli a už ve druhé minutě jsme vstřelili gól, který ovšem rozhodčí pro ofsajd neuznal. Z další šance jsme se už radovali, když P.Březina obešel brankáře domácích a do prázdné branky vsítil úvodní branku – 0:1. Za chvíli mohl zvýšit R.Růžička, ale v jasné tutovce po samostatné akci namířil o decimetr mimo. Na druhé straně domácí vzápětí vyrovnali, když na kluzkém terénu pozemní centr naše obrana minula – 1:1. Na “koně“ jsme domácí dostali za další dvě minuty, když další chybu nadvakrát potrestali – 2:1. Nadějně rozehrané utkání jsme domácím darovali, kteří od této chvíle byli lepším týmem, nám se najednou přestalo dařit. Když se po půlhodině domácí prosadili zblízka potřetí, stále jsme věřili v bodový zisk. Blízko k němu nás pět minut před koncem poločasu přiblížil P.Kukla, který z rohu vápna svou slabší “pravou“ přehodil brankáře domácích, bývalého dorostence Polabanu P.Zahrádku – 3:2.

Naše naděje ovšem žila jen deset minut po začátku druhého poločasu, když Lysá, ke které se všechny míče odrážely, dalšími dvěma brankami stanovila třígólový rozdíl – 5:2. V otevřeném zápase, kde se hrálo nahoru-dolů, domácí svůj náskok navýšili, kosmetickou úpravu nakonec stanovil tři minuty před závěrečným hvizdem P.Kukla.

Branky: Kukla 2, Březina