11. kolo: Polaban B - Dolní Bousov 2:2 (0:1)

01.11.2009 17:14

Další domácí ztracené body, i když jsme nakonec jeden získali.

I když se nám nedařilo, tak jsme celou dobu měli více ze hry, ovšem soupeř dokázal vytěžit z minima maximum.

Během úvodní půlhodiny jsme hosty přehrávali, vytvořili si i několik dobrých pokusů k zakončení, ta největší z kopačky A. Soukala však v síti neskončila. Hra převážně odehrávající se na půli našeho soupeře přišla v niveč na konci poločasu, kdy se z ojedinělého útoku nadvakrát hosté prosadili, když odraženou střelu poslal domácí útočník do prázdné branky - 0:1.

I od začátku druhé půle jsme v průměrném utkání byli lepším celkem, po deseti minutách hry se nám podařilo vyrovnat, když akci z levé strany po přesné přihrávce M.Kubína dorazil do prázdné branky náš kanonýr A. Soukal - 1:1. Po tomto brzkém gólu jsme pocítili šanci utkání zvrátit v náš prospěch, ale další naše šance jsme za záda bousovského gólmana nevsítili. Hosté hrozili především z rychlých protiútoků, po jednom z nich jsme čtvrt hodiny před koncem znovu inkasovali - 1:2. V závěrečné čtvrthodince jsme si po křečovité souhře vypracovali několik pološancí, které ale k úspěchu měly daleko. Snad jen P.Kukla, který ovšem patičkou z malého vápna míč trefil nepřesně. Když už se hosté pomalu chystali na oslavu ze zisku třech bodů, zničehonic znovu udeřil A.Soukal, když jeho tvrdá rána z levé strany přes několik hráčů skončila v brance - 2:2. Hosté mohli nakonec přeci jen zvítězit, ovšem hostující hráč dokázal projít do našeho vápna přes tři hráče a dostal se do velmi výhodné pozice, další kličku ale zastavil už náš M.Babic.

Škoda, po remíze v Milovicích se "zapomnělo" na nepovedený domácí zápas s Kosořicemi. Následující domácí ztráta z dalším celkem z Boleslavska vzdálila náš tým na atak vedoucích týmů, Sokolče a Milovic, na 7 bodů.

Sestava: Havelka-Kubín,J.Grešula,Hospodla,Babic-R.Růžička,Kukla,Vagenkencht,Jeřábek-Martínek, Soukal, střídal L.Růžička (dále připraveni Kubálek a Hájek)

Branky: Soukal 2 (55. a 89) - Havel (44.), Zahrada (76.)