1. kolo I.B tř.: Loučeň - Polaban B 3:0 (1:0)

30.08.2008 14:25

Hodně natěšení jsme odcestavali za soupeřem, s kterým se pravidelně utkáváme v přátelských zápasech. Nikdo z nás si nepřipouštěl možnost porážky, a to s ohledem na kádry obou mužstev a vzájemnou znalost hráčů. Na hřišti se ale dělo něco nečekaného ...

Domácí do utkání nastoupili s novou posilou, bývalým ligovým hráčem Tiborem Mičincem. A začali velice aktivně. Už ve 3. minutě z třiceti metrů trefil Holánek tyč Havelkovy branky. Po chvíli se domácí dožadovali pokutového kopu po faulu na Balcara (asi oprávněně). My jsme hráli ustrašený fotbal a do jediné šance se dostal M. Jeřábek, když trestný kop P. Hájka hlavou mezi tyče domácí svatyně nenasměřoval. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, tak z dvaceti metrů napřáhl domácí Mičinec a chytrým obloukem přehodil J. Havelku.

Tento gól domácí nakopl a na začátku druhé půle přidal ze závaru před brankou druhou domácí branku Holler. Za chvíli to už bylo 3:0, když Štěpánek křižnou střelou prostřelil J. Havelku a bylo po zápase. Domácí si v klidu vítězství pohlídali, naopak naše výpady na soupeřovu půli byly bezhlavé, takže jsme si žádnou vyloženou šanci po celý zápas nevytvořili.